0537 849 18 00 info@doganaynakliyat.com.tr

Mersin Ücretsiz Expertiz

Ücretsiz Expertiz

Ücretsiz Expertiz

Eşyalarınızı yerinde incelemenin, özelliğine ve miktarına göre araç, personel, ekipman temin etmenin hem firmamız için hem de müşterilerimiz için karlı bir hizmet olduğunu düşünüyoruz.

Özellikle tam olarak tahmin edilemeyen yükler için, veya uzun yol kat edecek eşyalar için bizzat firma yetkilimizin önerisi ile eşyalarınız bulunduğu yerde incelenmektedir. Yapılan bu inceleme sayesinde yoğunluk olarak ne tür eşyalarınızın bulunduğu, eşyalarınız için ne kadar genişlikte bir araca ihtiyaç duyulduğu, ne kadar miktarda sigorta yapılması gerektiği, asansörlü taşımacılığa ihtiyaç duyulup duyulmadığı gibi bir çok kriter ortaya çıkarılmakta ve bu verilere göre en iyi hizmet için nelerin yapılabileceği müşteriye sunulmaktadır.

Aynı şekilde uygulanacak taşımacılık hizmeti için de net bir fiyat belirlenebilmektedir. Bu sayede, ne müşterimiz ne de firmamız olması gerekenden fazla ücret ödemek zorunda kalmamaktadır. Şehir içi ya da şehirler arası tüm taşımacılık işlerimizde expertiz hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Fiyat Teklifi Alın

Şimdi en uygun fiyat teklifini yakalayın.
Mersin Evden Eve Taşımacılık Fiyatları