0537 849 18 00 info@doganaynakliyat.com.tr

Mersin Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Mersin'de ister şehir içi isterseniz şehirler arası evinizi yada iş yerinizi taşımak istiyorsanız Doğanay Nakliyat ile tanışmanın tam zamanı. Sigortalı taşımacılık hizmeti veren firmamız ile dilerseniz Mersin'e gelirken dilerseniz Mersin'den her hangi bir şehre gidişinizde evinizi kolayca taşıtın.

Mersin'de evimi taşıtmak istiyorum ?

Bu sorunun en doğru adresi olan Doğanay taşımacılık ile sigortalı ve kaliteli bir şekilde evden eve nakliyat yada asansörlü taşımacılık hizmetlerimizden birisini tercih edebilirsiniz. Uzun yolculuklar için özel olarak hazırlanmış çelik kasalı nakliyat araçlarımız ve 25 katlı bir binadan bile kolayca eşyalarınızı taşıyabilen yük asansörlerimiz ile eşyalarınız güvende olsun.

Mersin evden eve taşımacılık fiyatları uygun mudur?

Öncelikle ekonomik fiyatları ile bir çok taşıma aracına sahip Doğanay nakliyatın ücretsiz expertiz hizmetinden faydalanarak en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Gideceğini nokta ve eşya durumunuza göre değişkenlik gösteren fiyatlarımız her zaman müşterilerimiz için düşük seviyede tutularak kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeksizin çalışmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almadan Sormanız Gereken 5 Soru

  • Taşıma işlemlerin tamamı sigortalımı ?
  • Hangi eşyaları söküp takıyorsunuz ?
  • Hangi eşyaları nasıl ambalajlıyorsunuz ?
  • Taşıma işlemleri ne kadar sürmektedir ?
  • Taşıma sırasında mobilyaların taşımasında deneyimli personeliniz varmı ?

 

Hızlı Fiyat Teklifi Alın

Şimdi en uygun fiyat teklifini yakalayın.
Mersin Evden Eve Taşımacılık Fiyatları