0537 849 18 00 info@doganaynakliyat.com.tr

Mersin Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama ve Paketleme

İşlerimizin büyük bir bölümünü ev nakliyesi hizmeti isteyenlere ayırmaktayız. Bu sebeple, daha çok mersin evden eve taşımacılık hizmeti veren bir şirket olarak, üzerinde yoğunlaştığımız en önemli hizmetimizden biri de eşyaların doğru ve özelliğine göre ambalaj yapılmasıdır.

Cam eşyalarınız, kumaş eşyalarınız, mobilya ve türevi eşyalarınız ve elektronik eşyalarınız alanında uzman kişilere teslim edilmektedir. Mobilya alanında uzman olan personelimiz yalnızca mobilyalarınızın sökülmesi ve montajı ile ilgilenmekte ve paketleme işlemini de bizzat kendisi yapmaktadır. Elektronik eşyalarınız, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın ve benzeri eşyalarınız için de aynı şekilde uzman personelimiz paketleme ve diğer işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Her eşya özelliğine göre ayrı ayrı paketlenmekte olup aracımıza yüklenmesi ve yerleştirilmesi de farklıdır. Ütülü kumaş kıyafetleriniz için naylon streç ve özel askılı kasalar kullanılmakta, beyaz eşyalarınız, koltuklar ve mobilyalarınız kirlenmeye karşı yine streçle sarılmakta ve ardından hava kabarcıklı naylon patpatlara sarılmaktadır. Cam eşyalarınız için özel muhafazalı sert plastik koliler kullanılmaktadır. Kısacası, eşyalarınız için garanti veriyorsak tüm imkanları değerlendirmek ve sözümüzün arkasında durmak zorundayız.

Hızlı Fiyat Teklifi Alın

Şimdi en uygun fiyat teklifini yakalayın.
Mersin Evden Eve Taşımacılık Fiyatları